Google'da İlk Sayfa Seo
Organik Seo » Blog » Seo » Organik Seo » Google’da İlk Sayfa Seo

Google’da İlk Sayfa Seo

Kategori Google, Organik Seo 0

Google’da İlk Sayfa Seo Hizmetleri ile sizlere hem ekonomik hem de garantili bir çalışma sunuyoruz. İyi bir seo çalışması için gereken tüm bilgi ve beceriler ile arama motorlarının istediği şekilde içerikleri hazırlıyoruz. Web sitelerinizdeki tüm içerikleri arama motorları için optimize edip daha anlaşılır hale getiriyoruz. Böylece arama motorları web sitelerinizi daha hızlı algılayıp daha hızlı indekslemektedir. Bu çalışmaların sonucunda web siteleriniz hak ettiği yere gelmektedir. Bu çalışmaları yaparken tamamen organik olarak manuel çalışmalar yapmaktayız.

Google’da İlk Sayfa Seo

Yukarıda belirttiğimiz gibi çalışmaları uzun bir zaman yayıyoruz ve asla kopya içerikleri girmiyoruz. Sosyal Medya ve diğer platformlarda içerikleriniz paylaşarak web sitenizi destekliyoruz. Böylece hem Sosyal Medya’da bilinirliğinizi artıyor, hem de marka bilinci oluşturuyoruz. Google ve diğer arama motorları Sosyal Medya bağlantılarına önem vermektedir. Sosyal medya üzerinde gelen tüm bağlantılar gerçek ziyaretçiler olup her hangi bir spam olmamaktadır. Arama motorları da bunu pek ala bilmektedir. Böylece içerikleriniz gerçek kişiler ve ziyaretçiler tarafından okunmakta ve daha çok ziyaretçiye ulaşmaktadır. Google’da ilk sayfada olmak kadar kaliteli bağlantılar oluşmaktadır.

Google Aramalarında İlk Sayfada Yer Almanın Faydaları Nedir?

Google arama motorunda ilk sayfada olmayı nasıl tarif etsek acaba. Şöyle düşünün İstanbul’un en işlek caddesinde bir iş yerinizin dükkanınızın olduğunu düşünün. En işlek caddede olan dükkanlar daha çok para kazanır. çünkü daha çok müşteri gelir. Google arama motorunda da buna benzer bir şey diyebiliriz. Çünkü burada da ziyaretçiler geliyor sitenizi geziyor. Yani dijital dükkanınızı geziyor. Sitenize gelen ziyaretçi  bir nevi potansiyel müşteri anlamına gelir.

Bir çok şirket ve kurum google arama motorunda ilk sayfada olabilmek için Google servisi olan reklamlar yani Google Ads kullanmaktadır. Bu kullanımlarda ise ciddi miktarlarda google şirketine para ödemektedirler. Organik olarak google ilk sayfada çıkmak yani reklamların  hemen altında bu size büyük bir gelir sağlayabilir. Burada yapmanız gereken ise sitenizin çok iyi derecede bir tasarıma ihtiyacı olacaktır. Hem tasarımsal açıdan ziyaretçi  dostu olacak hem de hızlı olmalıdır. Hantal ve yavaş çalışan bir sitede kimse beklemek istemez.

 

Facebook İle Yorum Yap
Yorumlar kapalıdır.